درباره ما

کارخانه مش امید نزدیک به دو دهه با هدف توليد انواع غذاهای مکزیکی و نيمه آماده با دو خط تولید آمریکایی تمام اتوماتیک و بدون دخالت دست و با بهره گيري از دانش و تجربه متخصصين و مندسین صنايع غذايي و بهترين مواد اوليه و مدرنترين ماشين آلات آمريكايي و اروپايي جهت توليد غذاي نيمه آماده و براي اولين بار وبه صورت انحصاري ساندويچهاي مكزيكي در طعمهای مختلف و بصورت ارزان و مقرون به صرفه شد.

اين کارخانه در شهرك صنعتي پيشوا به مساحت بالغ بر 5000 متر مربع و در زیربنای نزدیک به 3000 متر مربع سوله و سالنهای تولید و اقع شده است. دفتر تهران نيز تصدی امور بازرگانی کارخانه را عهده دارد.

این شرکت ضمن پیاده سازی پايه هاي سيستم هاي مديريت کيفيت، در دهه اخیر به استقرار سيستم هاي مديريت کيفيت ISO9001:2008  و سيستم هاي مديريت ايمني مواد غذائي ISO22000 اقدام نمود و موفق به کسب گواهينامه HACCP و استاندارد ايران گرديد.

 هم اکنون اين شرکت در زمينه توليد ساندويچهاي آماده مكزيكي كه بدون مواد نگهدارنده پيشگام میباشد و ميتواند بهترين انتخاب جهت غذاي خانواده , مدارس , دانشگاهها باشد.

خطوط تولید این کارخانه با بهره گیری از سيستم انجماد سريع (IQF) که تعداد بسیار محدودی از تولیدکنندگان داخلی این تکنولوژی را در دست دارند ، در توليد باعث ماندگاري طعم ، عطر و ارزش غذائي محصولات اين برند میشود.

محصولات این کارخانه با دريافت نشان حلال در دهه اخیر راه را برای حضور در عرصه های بین المللی و حضور در کشورهای اسلامی هموار نمود.